Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 червня 2015 р. 00:02:23

Прибуде Копія ікони Божої Матері Неустанної помочі.

Прибуде Копія ікони Божої Матері Неустанної помочі.

Прибуде Копія ікони Божої Матері Неустанної помочі.

Слава Ісусу Христу!

Адміністрація блогу-порталу Зарваниця рада повідомити Вам, що 28 червня з міста Рим до Львова привезуть посвячену копію ікони Божої Матері Неустанної помочі! О 18-00 в Храмі Матері Божої Неустанної Помочі (Марії Сніжної), що розташована на вулиці Сніжна. 2 відбудеться Молебень за участю представників усіх конфесій та за участю хору Дударик.
Оригінал цієї чудотворної ікони знаходиться в храмі святого Альфонса. В цьому храмі 23 червня цього року проходитиме Молебень до Матері Божої Неустанної Помочі. Під час цього молебню копію буде приставлено до оригіналу чудотворної ікони. Потім копія цієї ікони поїде у паломнцтво українськими містами.

https://www.youtube.com/embed/bKAOb3tT_y8

Зарваниця :: Прибуде Копія ікони Божої Матері Неустанної помочі. :: Сподобалось329


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×