Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 червня 2015 р. 18:18:38

24 червня день памяті апостола Варфоломія

24 червня день памяті апостола Варфоломія

24 червня день памяті апостола Варфоломія

Апостол Варфоломій був родом із Кани Галилейської та був одним із 12 найближчих Ісусу апостолів. Після сходження Святого Духа саме йому та постолу Пилипу випала черга вести проповідь по землях Сирії і Малої Азії. Вони , проповідуючи часто сходились а часто розходились по різних містах. З апостолом Пилипом була і його сестра, діва на ім'я Маріанна.
Проходячи крізь різні міста вони зазнали багато лиха-їх кидали до вязниці та били. Та якось вони в одному селищі зустріли Івана Богослова і разом з ним вирушили до Фригії .
Там же вони силою молитви знищили величезну єхидну якій місцеві язичники покланялися як божеству.
В місті під назвою Ієрапіль куди зйшли проповідувати апостоли жив сліпий чоловік, на ім'я Стахій. Молитвою апостоли зцілили його і той увірував в Хрста.Так само було зцілено і інших і багато язичників які згодом прийняли християнство.
Дізнавшись про це правитель міста цього наказав привести їх до суду.Їх звнувачували в тому що вони магічним чином відвертають міщан від поганської віри а також вважали що сила їхня є в одязі їхньому.Тоді правитель наказав роздягти їх.Та тут Маріамна предстала перед ними як факел з вогнем і ніхто не міг торкнутись її, земля здригнулась і зробилась велика яма в яку і попадали жреці з правителем.Варфоломія що був на хресті підвішений низько зняли відразу.Апостол же Пилип помер.
Поставивш на єпископський престол Стахія Варфоломій та Маріамна пішли геть з цього міста.
Згодом Маріамна пішла до Лікаонії де згодом і померла.
Варфоломій же пішов до земель індійських де навернув до християнства багато язичників.Також святий апостол переклав Євангеліє та молитвою зцілив доньку місцевого царя, після чого цар та вся сім'я його прийняла християнство.
Брат же цього царя зоставався вірним язичництву і за порадою жреців наказав схопити Апосстола, здерти з нього шкіру та усікти його голову.
Віруючі поховали його тіло. Мощі святого часто переносились та зрештою знайшли спокій в Римі.

https://www.youtube.com/embed/BEpf7amWEF0

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 24 червня день памяті апостола Варфоломія :: Сподобалось283


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 32# Ulitka

Святий Варфоломій апостол Бога нашого Ісуса Христа молися за нас грішних. 32# Ulitka
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×