Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 червня 2015 р. 18:28:32

25 червня день згадки про преподобного Онуфрія Великого

25 червня день згадки про преподобного Онуфрія Великого

25 червня день згадки про преподобного Онуфрія Великого

Преподобний Онуфрій народився в родині персидського царя близько 320 року нашої ери.
Він був практично випрошений батьком у Бога, оскільки його батьки довго не могли мати дітей.
Та вже з самого малечку на нього посягав диявол.Одного разу зявившись батькові маляти подорожуючим він намагався переконати його що дитина від його слуги і сказав що хай кине немовля до печі у вогнище.І якщо маля виживе то це була брехня.Батько не підозрюючи в цьому нічого лихого кинув таки маля до вогнища та воно воно врятувалось піднішши руки до неба.
В той же час до батька прийшов ангел і наказавши батька за те що той так легковірно повірив дияволу наказав охрестити сина і назвати його Онуфрієм а потім завести сина куди Господь покаже. Якось батьки помітили що син їх зовсім не сприймає молока матері ож батько пішов в далекий шлях щоб врятувати дитя від смерті. Вони йшли довго аж поки перед них не зявилась біла лань яка і нагодувала малятко молоком а потім пішла вперед наче показуючи шлях. Йдучи за ланню вони дійшли до обителі, настоятель якої повідомлений від Бога про їх прихід взяв хлопчика на виховання.Лань же біла кормила хлопця аж до 3 рочків.
Одного разу з хлопчиком, якому виповнилось 7 років трапилось чудо. Хлопчик відвідував храм в якому була ікона Богородиці з маленьким Ісусиком. Хлопчик який перед тим отримав кусочок хліба від ключнка спитав у зображення Ісусика чому він не отримує хлібчика адже він теж дитина і простягнув йому хліба.Ісус простягнув руки до малого Онуфрія і взяв хліб.
Ключник побачив це диво і пішов до настоятеля розповісти про це.Настоятель сказав ключнику щоб той на другий день не давав йому хліба а щоб відправив малого до Ісуса.
Той так і зробив.Хлопчик підійшов до ікони і сказав Ісусові що ключник не дав йому хліба а він дуже голодний і попросив його в Ісуса. Іус дав малому великий хліб який Онуфрій ледве доніс до настоятеля.
В десять років він пішов до пустелі і жив там самітником понад 60 років. Пив він воду із струмка який чудом почав бити біля його печери а їв фініки з дерева яке теж чудодійним чином виросло біля його пристанища.У святкові дні до нього зявлялися ангели які причащали його Хрестових Тайн.
Якось до нього прийшов був Пафнутій.Спершу він перелякався старого та зрослого Онуфрія та згодом почав жити з ним , слухаючи його розповіді про життя та настанови.
Помер Онуфрій легко склавши руки навхрест.Від його тіла йшло світло а від тіла приємний запах.

https://www.youtube.com/embed/n43Wovy4bq4

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 25 червня день згадки про преподобного Онуфрія Великого :: Сподобалось319


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 89# Prolisok

З молодих літ дитячих був ти прославлений чудесами. Бог відвідував тебе та вів до подвигів. Ангели були з тобою святий угоднику Божий. 89# Prolisok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×