Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 червня 2015 р. 23:26:29

27 червня згадуємо пророка Єлисея

27 червня згадуємо пророка Єлисея

27 червня згадуємо пророка Єлисея

Пророк цей жив за девять століть до Різдва Христового і походив із невеличкого містечка під назвою Авелмаум, що знаходилось поблизу Йордану. Закликаний до пророцтва він був великим пророком Іллею.І ось перед взяттям пророка Іллі він спитав Єлисея чого б він хотів . Єлисей відповів йому що хотів би мати такий же дух як і у Іллі, а то й вдвічі сильніший.
На те відповів йому великий пророк що як побачить він як його буде забрано до небес то матиме силу а як ні- не матиме. І тут прийшов час пророка Іллі возностсь до небес, приїхала колісниця. Він встав на неї та трохи піднісшись на гору кинув Єлисею плащ свій. З цим плащем перейшли до Єлисея всі сили Іллі.
Служив він пророком понад 65 літ. Все своє життя він творив чудеса- примножував їжу, молитвою зцілював та воскрешав, втамовував спрагу сотень людей.
Помер пророк в Самарії в старечому віці, та навіть після смерти не припиняв творити дива.
Він так само як і його великий вчитель не залишив після себе книг,оскільки вся проповідь їхня велая усно.
В честь пророка було зведено храм в Константинополі. В свій час імператор Юліан Відступник наказав знищити мощі деяких святих серед яких був і Єлисей і Іван Хреститель та християни зберегли їх, частина мощів була перенесена в Олександрію.

https://www.youtube.com/embed/wiQRyI2jV0U

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 27 червня згадуємо пророка Єлисея :: Сподобалось311


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 73# Hlori

Господе пророків наших. Святий Кріпкий та Бесмертний. Прости провини наші. 73# Hlori
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×