Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 червня 2015 р. 23:42:04

Сьогодні, 29 червня згадуємо про святителя Тихона , єпископа Аматунського

Сьогодні, 29 червня згадуємо про святителя Тихона , єпископа Аматунського

Сьогодні, 29 червня згадуємо про святителя Тихона , єпископа Аматунського

Святий Тихон народився в хорошій християнській родині, де сина виховували богобоязненним та вчили Святого письма.Його батько володів пекарнею і часто давав синові хліб на продаж. Та син не продавав хліба а віддавав бідним та недужим людям задарма. Батько дізнавшись це дуже розсердився та Тихон відповів йому що той хто дає Богові той отрмує сторицею. Батько хотів заперечити та юнак привів його до місця де вони збирал зерно. Батько був вражений бо раніше пусте хранилище було заповнено зерном .
З того часу батько більше не злостився за те що син віддавав хліб бідним.
Одного разу садівник зрізав суху лозу, Тихон же забрав її посадив і помолився Богу щоб вона прийнялась а плоди її щоб були корисні людям. Лоза прийнялася а плоди її використовувались для таїнства Пресвятої Євхаристії до та після смерті святого.
Юнака спершу прийняли як читця до храму, потім його єпископом Мемноном було висвячено в дякони. Коли ж єпископ Мемнон помер то на місце його було обрано Тихона.
На престолі єпископа він багато боровся з язичництвом, руйнував поганські капища, продовжував давати милостиню бідним та недужим людям а його двері були завше відчинені для подорожуючих.
Святий Тихон передбачив час своєї смерти, яка сталася в 425 році по Різдві Христовому.

https://www.youtube.com/embed/0ZSbNymIAjo

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні, 29 червня згадуємо про святителя Тихона , єпископа Аматунського :: Сподобалось276


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 86# Lanik

Божий закон виконував святий і отримував з сторицею. Чуда та добро чинив та отримав благодять Святого духа. Дай Господе і нам кріпитись в вірі. 86# Lanik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×