Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 липня 2015 р. 23:09:41

30 червня згадуємо мучеників Мануїла, Савела та Ізмаїла.

30 червня згадуємо мучеників Мануїла, Савела та Ізмаїла.

30 червня згадуємо мучеників Мануїла, Савела та Ізмаїла.

Ці троє були рідними братами та походли з відомого та заможного перського роду. Їх батько був язичником а мати християнкою, вона ж охрестила синів та виховала в християнстві. Коли хлопці виросли то пішли у військо та згодом в якості послів від персидського царя пішли до Юліана Відступника щоб залагодити конфлікт що виник між ними.Прнял послів добре із почестями та щойно Юліан запросив їх до язичницького свята вони відмовились через те що були християнами. Юліан наказав кинути їх до вязниці та відмовлявся відпустити їх адже вони не поважають богів його, юнаки ж відповіли що прийшли сюди не для того щоб говорити богів а для прмирення. Тоді наказав він катувати хлопців різними методами. Хлопці, наче не відчувал болі, постійно молились Богові. Юліан наказав відсікти їм голови а тіла спалити.Та щойно слуги збирались палити тіла мучеників стався землетрус і тіла мучеників впал у прірву. За кілька днів тіла чудесно були повернуті на землю і від них виходив прекрасний запах.Багато язичників що були згодом прийняли християнство. Тіла ж мучеників були поховані християнами.
Дізнавшись про те що послів його вбили а імператор Юліан збирається напасти на нього, цар Перський зібрав все військо і розгромив військо імператора, самого же Юліана було вбито.
За багато років в честь мучеників звів храм сам імператор Феодосій Великий.

https://www.youtube.com/embed/LvoIT3SVR2c

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 30 червня згадуємо мучеників Мануїла, Савела та Ізмаїла. :: Сподобалось299


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 47# Otvet

Віпні слуги Бога що муками отримали цапсивр Боже моліться за нас. 47# Otvet
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×