Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 липня 2015 р. 22:42:23

2 липня споминаємо Апостола Юду Тадея

2 липня споминаємо Апостола Юду Тадея

2 липня споминаємо Апостола Юду Тадея

Відомо що Юда Тадей, був одним із синів святого Йосифа Обручника та потомком царя Давида.
За переданнями коли Йосиф приїхав з Єгипту і захотів ділити між синами землю що йому належала то хотів вділити землі і Ісусу, та більшість синів була проти цього, в їх числі був і Юда.Єдиний хто не спротивився цьому був найстарший із братів на ймення Яків.
Це все було спричинено тим що ніхто з них не вірив у те, що Ісус є Сином Божим. Та пізніше Юда Тадей повірив Ісусу і навіть був вибраний як один із 12 апостолів.
Щоправда решту життя він, картаючи себе за невірство,вважав що не гідний називатися Ісусовим братом тож звав себе братом Якова.
По Вознесінню Христовому він пішов проповідувати Євангеліє. Спершу проповідував в рідних землях а потім пішов до Аравії, Сирії аж поки не зупинився в місті Едесса.Також апостол ходив до Персії, де написав багато праць в яких обговорювались різні істини, про існування добрих та злих янголів, про Страшний суд, тощо.
Апостол закликав до тілесної чистоти, молитви, чесності, а також казав що самої віри мало якщо немає жодних добрих діл, щоб підтверджували її.
Помер апостол мученицькою смертю в Вірменії, де його було повішено на хресті а тіло його було пронизано стрілами.

https://www.youtube.com/embed/W3NomqVD2xE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 2 липня споминаємо Апостола Юду Тадея :: Сподобалось292


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×