Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 липня 2015 р. 00:13:20

4 липня день спомину мученика Юліана

4 липня день спомину мученика Юліана

4 липня день спомину мученика Юліана

Мученик цей народився в провінції Кілікія, що в Малій Азії в родині батька сенатора-язичника та матері-християнки. Коли батько хлопця помер мати його переїхала з сином у місто під назвою Тарс, де охрестила сина і вчила його бути добрим християнином.
Коли йому виповнилось вісімнадцять до влади над імперією прийшов грізний правитель-що язичник Діоклитіан, який почав страшні переслідування за християнами. Одного разу схопили і юнака Юліана.
Його привели до правителя провінції Маркіяна і той намагався вмовити хлопця відмовитися від християнства. Та ніякі обіцянки та погрози не змогли похитнути міцної віри хлопця. Та правитель не здавався і наказав катам всяко катувати хлопця та водити його по всій провінції де мали його допитувати та бити.
З сином Юліаном повсюди ходила його матір. Вона безнастанно молилася щоб Бог утвердив її сина в вірі і допоміг гідно сповнити свій подвиг. Їй вдалося ,обманом що зможе переконати сина відмовитися від Христа,потрапити у вязницю де перебував її син і бути з ним кілька днів. Ці всі дні вона просила сина бути сильним і не відступати.
Коли ж привели юнака знову до правителя він був певен що мати переконала сина відмовитись від віри та щойно він збирався похвалити її за виконану роботу як вона сказала що теж є християнкою. Зі злости він наказав відітняти їй ступні, після чого вона й померла.
Юнака Юліана ж кинули у мішок, що був наповнений піском і зміями і завязавши кинули у море.
Тіло Юліана хвилями принесло до берегів Олександрії, де і його знайшла благочестива християнка . Яка і згодом поховала його. Мощі святого пізніше були перенесені до Антиохії.

https://www.youtube.com/embed/F4sgyY3LoBg

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 4 липня день спомину мученика Юліана :: Сподобалось308


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 89# Prolisok

Як твоя Мати святий угоднику Божий молися до Бога про дарування благодаті скріпитися в вірі. Слава Богу. 89# Prolisok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×