Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 липня 2015 р. 23:11:35

6 липня згадуємо святу мученицю Агрипину .

6 липня згадуємо святу мученицю Агрипину .

6 липня згадуємо святу мученицю Агрипину .

Свята мучениця , що була родом із Риму, змолоду відмовилась від заміжжя вирішивши все своє життя присвятити Христу.
Коли до влади прийшов язичник імператор Валеріан і по відношенню до християн почались переслідування, воїни схопили і діву Агрипину,яку згодом привели до правителя на суд.
Правитель спершу намагався відмовити дівчину від християнства обіцяючи їй всякі благодаті та коли це не давало результатів погрожував їй смертю.Дівчина маючи тверду віру ствердно відповіла йому що ніколи не зрадить віри за що правитель наказав катувати її.
Дівчину били палками, та так жорстоко що всі кістки на які попадали палиці були зламані,згодом же її руки та ноги були заключені в кайдани.Та прийшов Ангел Господній і звільнив її від кайдан.
Від жорстоких катувань дівчина померла.Три християнки таємно вивезли її тіло до Сіцилії де її і поховали а біля її мощей відбулось багато зцілень.Через деякий час її мощі були перенесені до Константинополя.

https://www.youtube.com/embed/MaLOFQbnXs

Зарваниця :: 6 липня згадуємо святу мученицю Агрипину . :: Сподобалось271


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×