Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 червня 2014 р. 14:15:17

Св.ап. Карп.

Св.ап. Карп.

Св.ап. Карп.

Праведний апостол Карп, єдиний з сімдесяти апостолів, був послідовником і слугою святого апостола Павла, носив бо його звернення апостолів, багато ж з ним трудився в Євангелії слова Христового, чимало зазнав напастей. Тоді поставив його Павло єпископом у Верії Тракійській. Потрудився проповіддю і на Криті, де ж і святий Діонісій Ареопагіт в будинку свомц прийняв, і Господа, у видінні бачив, коли просив, щоб зійшло покарання на двох грішників, і чув, як Він говорив: "Бий мене більше, готовий Я за порятунок людський знову бути розіп'ятим". Свідчення же про це святого Карпа святий Діонісій й таке: не робив то Пречистої і Животворящої здійснювати Таємниці, поки не бачив Божественного бачення, було йому з неба.

Коли ж був святителем у Верії, багатьох еллінів від ідолопоклонства звернув до Христа Бога і іудеїв осоромив, навчив вірити, що Христос, якого вони розіп'яли, є істинним Богом і Творцем всіх. Тоді від інших невірних іудеїв жорстоко і немилостиво убитий був - передав душу свою в руки Господа. Чесні ж його мощі вірні і богобоязливі мужі поклали в тому ж граді, і багато зцілення подавалося від них хворим славу Христа Бога нашого.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/63/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/BUqBID8V4Co

Зарваниця :: Св.ап. Карп. :: Сподобалось286


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 10# zombi

Угу. Бог любить нас з багатьма гріхами. 10# zombi
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×