Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 липня 2015 р. 23:44:31

10 липня згадуємо преподобного Самсона

10 липня згадуємо  преподобного Самсона

10 липня згадуємо преподобного Самсона

Преподобний Самсон народився в родині заможних та знатних римлян,які дали сину хорошу освіту лікаря.Свої знання він використовував для лікування бідних людей безкоштовно.
Згодом по смерті батьків він роздає все своє майно та відпускає рабів своїх бо збирається до обителі.
Через деякий час Бог показує йому шлях до Константинополя, де він оселяється в бідній хатині і знову лікує людей.Через певний час Бог дає йому дар чудотворення і відтепер він лікує людей не лише як лікар тілесних хворіб а й духовних.Слава про нього донеслася до Патріарха який згодом висвятим Самсона в пресвітери.
Одного разу смертельно хворому імператору Юстиніану було провидіння що вилікувати його може лише Самсон. Він закликав його до себе та щойно лікар доторкнувся до нього імператору відразу ж стало легше, а зовсім скоро він і зовсім став здоровим.Вдячний імператор пропонував йому великі скарби та Самсон відмовився попросивши натомість збудувати лікарню та місце же б могли жити подорожуючі.
Все подальше життя святий допомагав хворим і бідним аж поки не помер на схилі літ близько 530 року та похований в храмі святого Мокія.
Відомо що біля місця поховання святого відбувалося багато зцілень.

https://www.youtube.com/embed/5NU87x4NJgc

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 10 липня згадуємо  преподобного Самсона :: Сподобалось293


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×