Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 липня 2015 р. 23:49:14

11 липня день перенесення мощей мучеників та чудотворців Кира та Івана

11 липня день перенесення мощей мучеників та чудотворців Кира та Івана

11 липня день перенесення мощей мучеників та чудотворців Кира та Івана

Перенесення мощей цих двох святих з невеличкого міста Конопи, що поблизу Олександрії, до ближнього селища Мануфин відбулос у 412 році по Різдві Христовім.
Відомо що селище в ке були перенесені мощі цих святих завше мало погану славу через те що там було багато язичницких капищ а також за повір’ям там було багао злих духів.
Патріарх Феофіл завше хотів очистити це селище від злих духів та не встиг, тож його побажання взявся виконати його наступник на патріаршому престолі Кирило.
Він багато молився про благополучне здійснення свого задуму та не знав як це вчинити краще. Якось уві сні до нього явився Ангел Господній який сказав йому, що той має перенести мощі Кира та Івана до цого селища.
Кирило здійснив сказане та збудував храм в честь цих святих . З тих пір духи злі покинули селище, натомість ставались зцілення недужих як тілесними так і духовними недугами.

https://www.youtube.com/embed/EmiI4eDBzZs

Зарваниця :: 11 липня день перенесення мощей мучеників та чудотворців Кира та Івана :: Сподобалось293


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×