Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 липня 2015 р. 23:55:52

12 липня свято святих Апостолів Петра і Павла

12 липня свято святих Апостолів Петра  і Павла

12 липня свято святих Апостолів Петра і Павла

Апостол Петро, що був народжений у місті Віфсаїди жив у місті Капернаум та був рибалкою.Справжнє ім’я його було Симон, Петром же назвав його Христос, і ім’я це означало камінь. Він був одним із найближчим Ісусові, саме він першим побачив Божественну суть Христа.
Петро багато був з Христом та все ж боячись за свою безпеку в період арешту Христа привселюдно відмовився від Спасителя. Та відчуваючи провину по смерті Ісуса він кається і починає проповідувати християнство по землях світу. Своєю проповіддю він навернув до християнства тисячі юдеїв та язичників чим дуже розлютив фарисеїв а римлян, за що і був засуджений до смерти. Його збиралися розіп’яти на Хресті, так само як Ісуса. Та Петро, вважаючи що не гідний смерті такої якою помер Спаситель попросив аби розіпяли його ногами догори. Так і помер Петро Апостол, засновник церкви Христової.

Апостол Павло при народженні отримав ім’я Савл і походив із міста Тарс. Це місто мало велику славу і жителі його прирівнювались до римлян. Сам Апостол Павло отримав дуже хорошу освіту від одного з найвищих первосвященників Гамаліїла, тож був ярим противником християнства і сам же брав участь у переслідуванні християн.
Його думка змінилася після того як в дорозі він неочікувано заслаб, що три дні нічого не бачив не пив та не їв аж поки його не зцілив один із Христових учнів.Тоді повірив він у Христа та почав разом із іншими проповідувати християнство.Павло так само як і Петро помер мученицькою смертю при правлінні імператора Нерона .

https://www.youtube.com/embed/pZkVSZoz8pc

Зарваниця :: 12 липня свято святих Апостолів Петра  і Павла :: Сподобалось294


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×