Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 липня 2015 р. 22:13:06

13 липня відзначаємо Собор святих всехвальних дванадцяти Апостолів.

13 липня відзначаємо Собор святих всехвальних дванадцяти Апостолів.

13 липня відзначаємо Собор святих всехвальних дванадцяти Апостолів.

Відразу після свята двох апостолів Петра і Павла церква відзначає Собор 12 апостолів. Це свято є древнім і в різні часи відзначалося в різні дні та місяці аж поки не було встановлено після свята Петра і Павла.
Ці дванадцятеро чоловіків були першими призвані Христом і названі Апостолами.Багато з них стояли в основі церкви, багато були авторами Євангеліє.
Ось список 12 верховних Апостолів.
1. Симон, що Петром ( каменем) названий був. Від стояв при основі церкви, багато проповідував і мученицьки загинув за віру Христову.
2. Андрій Первозванний. Він був братом Петра, названий Первозванним бо був найперше закликаний Христом.
3. Яків Зеведеїв.
4.Іван зеведеїв, брат Якова. Його та брата його, Якова було названо синами грому за велику ревність їхню.
5. Варфоломій.
6. Пилип.
7. Хома.
8.Матвій , колишній збірник податків.
9.Яків Алфеїв, двоюрідний брат Ісуса.
10.Юда Іскаріотський, що став зрадником.
11.Симон Зилот.
12.Юда Тадей.
До цього списку часто вносять також апостола Павла, що Савлом називався але його до числа апостолів було причислено вже після смерті Ісуса Христа.
Відомо що великий імператор Костянтин в честь Апостолів цих звів храм у Константинополі ( тоді Цареград).

https://www.youtube.com/embed/KHlFOaX820U

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 13 липня відзначаємо Собор святих всехвальних дванадцяти Апостолів. :: Сподобалось278


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×