Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 липня 2015 р. 22:20:41

Сьогодні. 14 липня день памяті мучеників та чудотворців Косьми і Дем’яна.

Сьогодні. 14 липня день памяті мучеників та чудотворців Косьми і Дем’яна.

Сьогодні. 14 липня день памяті мучеників та чудотворців Косьми і Дем’яна.

Косьма, та його рідний брат Дем’ян народилися в Римі. Батьки виховували хлопців в християнстві, привили їм благочестя та покірність. Хлопці здобувши професію лікарів , як тверді вірою християни почали лікувати людей не вимагаючи за те жодної нагороди. За свою доброту, аскетичне життя вони згодом отримали дар зцілення за допомогою якого ще більше лікували людей, таким чином прославляючи Бога.
Зцілюючи тисячі людей вони тим самим навертали їх до істинного Бога чим і накликали на себе гнів влади Риму.
По братів було послано воїнів та їх не знайшли і взамін взяли місцевих жителів. Брати ж почувши про це самі прийшли і віддали себе в руки суду, за умови що відпустять людей.
Судді та імператор неодноразово вмовляли хлопців відректися від християнства та віддати жертву поганським божкам, та хлопі попри жодні вмовляння чи погрози не поступилися.Коли помолились вони то відразу захворів імператор на якусь невідому хворобу, люди почали хвалити Господа за те, Косьма і Дем’ян зцілили його та були відпущені на волю щоб знову лікувати людей.
Та якщо не змогли язичники вбити їх то вбив колишній вчитель. Той в якого вни раніше вчились, почав заздрити їхній славі та дару тож обманом завівши їх в ліс убив братів.

https://www.youtube.com/embed/0lUE8iiHY1I

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні. 14 липня день памяті мучеників та чудотворців Косьми і Дем’яна. :: Сподобалось322


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×