Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 липня 2015 р. 23:39:29

17 липня згадується святий Андрій, що був єпископом Криту.

17 липня згадується святий Андрій, що був єпископом Криту.

17 липня згадується святий Андрій, що був єпископом Криту.

Святий цей народився в місті, що називається Дамаск , в добропорядній християнській родині. Щоправда до семи років хлопчик був німий. Говорити він почав після прийняття причастя, з тих пір же почав він вивчати Євангеліє та інші святі книги.В підлітковому віці хлопець іде до Єрусалиму де і приймає чернечий постриг в монастирі Сави Освяченого.
Юнак живе добропорядним, аскетичним життям, весь час перебуває в молитві і проявляє неабиякий послух.
Згодом його як доброго монаха причисляють до єрусалимського кліру та призначають на посаду секретаря єпархії.Як один із представників своєї єпархії він бере участь в IV Вселенському Соборі де критикує нові єретичні вчення.Згодом його відправляють до Константинополя де він стає архидияконом при храмі святої Софії.
В часи правління імператора Юстиніана ІІ його ставлять а архиєпископи міста Гортини що на Криті.
Помер єпископ на острові Мілітина, коли повертався на Крит з Константинополя. Рік його смерті не є відомим .Одні джерела вказують що то був 726 рік.інші ж називають 712.
Мощі цього святого були перенесені до Константинополя.

https://www.youtube.com/embed/dCq_AWXZHv0

Зарваниця :: 17 липня згадується святий Андрій, що був єпископом Криту. :: Сподобалось347


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×