Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


21 липня 2015 р. 23:50:05

18 липня споминаємо преподобного Афанасія Афонського.

18 липня споминаємо преподобного Афанасія Афонського.

18 липня споминаємо преподобного Афанасія Афонського.

Преподобний Афанасій народився в місті Трапезунді . Коли батьки хлопчика померли його до себе забрала одна монахиня яка виховувала його в християнських традиціях, та й хлопчик у всьому брав з неї приклад.Також хлопець гарно вчився .
Коли ж і його прийомна матір померла то забрали його до двору тодішнього імператора Романа Старшого та віддали на навчання до великого вчителя Афанасія.Зовсім скоро юнак і там досяг великих результатів та навіть був наставником молоді. Та хороша освіта не змінили його ставлення до життя. Адже він і далі вів аскетичне життя, їв дуже мало, спав сидячи і практично увесь час молився.Та згодом він змушений був піти адже наставник його Афанасій почав заздрити йому.
В той час в Константинополі був преподобний Михайло Малеїн, якй став наставником Афанасія.Згодом він іде на Афон де започатковує перший монастир, та водночас стикається з неймовірно серйозним протестом пустельників які не хотіли нових правил життя для себе. Монастирі ці все ж зводяться а монахи до них все прибувають.
Преподобний продовжує зводити нові будівлі для своїх монахів і в час нового будівництва трагічно гине в завалах.
Згідно переказів за кілька днів по смерті ще не поховане тіло монахазовсім не змінилося і не давало ніякого неприємного запаху, натомість під час відспівування з рани на його нозі почала текти кров. Відомо що деякі з братів зібрали цю кров і через неї отримали зцілення.

https://www.youtube.com/embed/IrZ00I-GJCs

Зарваниця :: 18 липня споминаємо преподобного Афанасія Афонського. :: Сподобалось328


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×