Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


27 липня 2015 р. 22:52:30

23 липня згадується преподобний Антоній Печерський

23 липня згадується преподобний Антоній Печерський

23 липня згадується преподобний Антоній Печерський

Преподобний Антоній народився неподалік Чернігова, в містечку Любечі в 983 році. З юнацьких літ він вирізнявся богобоязненністю і мав бажання стати монахом.Згодом, подорослішавши. Він покинув рідний дім і помандрував світом аж поки не опинився в Афоні .Там, побачивши багато святих старців він хоче наслідувати їх життя і чернечий постриг.
Через кілька років ігумен обителі Афонської побачивши святість молодого чоловіка сказав що і йому пора вже провадити людей дорогою святости і направив його у землі рідні.
Та повернувшись на рідну землю він так і не зміг віднайти обителі що була б схожа на Афон строгими правилами тому знайшовши місце з гарним краєвидом він віднайшов там печеру що була викопана святим Іларіоном і поселився там. Весь час перебував там в молитві та строгому пості.
Згодом про його святість пішла слава по всій країні тож почали приходити юнаки які теж хотіли жити чернечим життям.За багато років на місці де зупинися святий виріс великий монастир що назвався Печерським і став першою великою святинею Киїської Русі.
За святе життя Антонія Бог дарував йому дар чудотворства та прозріння.
Помер святий у віці 90 років у 1073 році.

https://www.youtube.com/embed/lH5PEpx8rDs

Зарваниця :: 23 липня згадується преподобний Антоній Печерський :: Сподобалось323


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×