Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


27 липня 2015 р. 22:57:50

24 липня споминаємо Ріноапостольну княгиню Ольгу.

24 липня споминаємо Ріноапостольну княгиню Ольгу.

24 липня споминаємо Ріноапостольну княгиню Ольгу.

Княгиня Ольга була одна з перших хто прийняв християнство в Київській Русі.Після смерти свого чоловіка Ігоря вона ще досить довго до повноліття свого сина Святослава керувала країною тож мусила приймати мудрі та виважені рішення. Прийняття християнства нею було дуже виваженим. По перше она бачила як живуть небагаточисельні християни її князівстві і собі сподобала таке життя а другою причиною стало те що прийняття християнства неабияк підняло статус Київської Русі в очах правителів західних держав та й в очах однієї з наймогутніших імперій світу -Візантійської.
Дата хрещення еликої княгині не відома, так само як і не відоме місце її хрещення.Одні джерела твердять що хрещена она була в Царгороді, інші що в Києі і вже згодом прибула до Царгороду як хрещена. Відомо лишень що отримала при хрещенні ім’я Олена, її так було названо в честь матері імператора Костянтина , який за переданнями і був її хресним батьком.
Княгиня після свого хрещення неодноразоо хотіла охрестити також і нарож свій та так і не наважилась цього зробити,напевне враховуючи небажання її сина Святослава приймати християнство.
Зрештою охрестив Киїську Русь саме її онук, Володимир Великий.

https://www.youtube.com/embed/6lEddFV_psk

Зарваниця :: 24 липня споминаємо Ріноапостольну княгиню Ольгу. :: Сподобалось340


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×