Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 липня 2015 р. 21:27:26

25 липня згадується преподобний Михаїл Малеїн.

25 липня згадується преподобний Михаїл Малеїн.

25 липня згадується преподобний Михаїл Малеїн.

Преподобний народився в Кападокії близько 894 року по Різдві Христовім. Хрещено його було ім’ям Мануїл.Родичем цього хлопця бу Візантійський імператор Лев VI Мудрий. Коли хлопцю випонилось 18 ін покину рідний дім та вирушив в Віфинію де під наглядом старця Івана Еладита прийняв чернечий постриг та почав виконувати різні роботи, навіть найважчі.
Юнак усе що йому було сказано робити робив смиренно жодного разу не вказуючи на належність до знатного роду.
За деякий час він удостоївся права бути сященником тож вивчаючи Святе Письмо він намагався стати якомога кращим священником. Він завжди був дуже прихильний до людей і не міг байдуже пройти повз біду людини.Після багатьох років він спитав дозволу в свого вчителя старця Івана чи можна йому віддалитися від обителі для життя в печері.Старець дозволив йому.Так, Михайло(таке ім’я дано було йому при постригу) пять днів жив в печері молитві і строгому пості а на суботу та неділю вертався до обителі щоб прийняти причастя та для участі в Богослужінні.Зовсім скоро до нього печери почали приходити люди які хотіли проводити таке ж життя як і він.Михайло створив для них обитель з дуже жорсткими правилами.
Одним із послушників Михайла був юнак Авраамій, що після прийняття постригу став Афанасієм і започаткував Афонський монастир.
Помер Михайло 962 року по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/K9qiINT1OZQ

Зарваниця :: 25 липня згадується преподобний Михаїл Малеїн. :: Сподобалось351


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×