Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 липня 2015 р. 23:10:19

29 липня згадується священномученик Афіноген.

29 липня згадується священномученик Афіноген.

29 липня згадується священномученик Афіноген.

Мученик цей та його десять учнів стали жертвами переслідувань на християн.Жили вони в Севастії, де одного разу місцевий правитель наказав влаштувати язичницьке свято.В той час більшість із жителів Севастії була похрещена та сповідуала християнство через що і не хотіла йти на поганське свято правителя.
Він з цього вельми розсердився і наказав солдатам бити християн, багато з них померло цей час мученицькою смертю.
Коли правитель дізнався що більшість стала християнами через проповіді чоловіка на ім’я Афіноген то наказав схопити його і привести його на судище.Та коли вояки прийшли до невеличкої обителі за містом то не знайшли старця а натомість захопили учнів його.Старець почуши про те що його учнів схопили прийшов до правителя і дорікнув йому що він схопив невинних.Правитель наказав катувати його а учнів переконував відмовитися від християнства та вони сказали що є християнами і не відмовились від віри.Їх стратили.Незадовго по смерті учнів правитель наказав стратити старця.Єдиним проханням святого було стратити його в рідній обителі.
Коли привели його до обителі на страту він щиро радів що може померти за Христа і щиро молився.Йому явився голос що сказав що сьогодні ж він буде з Христом в раю і після цього старець схилив голову під меч.

https://www.youtube.com/embed/43pwr4ZRUUE

Зарваниця :: 29 липня згадується священномученик Афіноген. :: Сподобалось263


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×