Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 серпня 2015 р. 22:44:53

1 серпня згадуємо святу Мокрину.

1 серпня згадуємо святу Мокрину.

1 серпня згадуємо святу Мокрину.
Свята Мокрина була рідною сестрою Василія Великого та Григорія Ніського. Народилася вона в Кападокії на початку четвертого століття нашої ери. Ще перед тим як вона мала народитися її матері. Емілії уві сні зявився ангел який сказав матері що донька її має називатися Теклою.Матір здійснила те що сказав їй ангел. Проте решта сім’ї називала її Мокриною.
Матір сама виховувала доньку,вчила її різним наукам та Святому Письму. Дівчинка ніколи не бавилась з іншими дітьми,була дуже скромна і послушна.
Коли вона підросла то її заручили з молодим чоловіком.та незадовго до весілля він помер.Багато юнаків хотіло одружитися з цією дівчиною та вона всім відмовляла обравши для себе життя діви. Вона жила з батьками і допомагала їм у всьому а після смерті батька стала головною опорою та розрадою для матері. Коли ж її матір була в похилому віці вона переконала її покинути звичайний світ, відпустити рабів та піти в жіночий монастир.Деякі з слуг їхніх пішли з ними.В монастирі вони жили всі разом і всім ділились.Після смерті матері Мокрина почала керувати сестрами в монастирі, і удостоїлась дару зцілення.
Померла вона в 380 році а похоронена була в одній могилі з батьками.

https://www.youtube.com/embed/nn_MANbJrfs

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 1 серпня згадуємо святу Мокрину. :: Сподобалось259


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×