Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 серпня 2015 р. 22:22:56

3 серпня споминаємо пророка Єзикиїла.

3 серпня споминаємо пророка Єзикиїла.

3 серпня споминаємо пророка Єзикиїла.

Святий пророк народився в шостому столітті до Різдва Христового в місті Сарирі. Він сам був священником і був сином священника.
Коли на Єрусалим вдруге напав Навуходоносор він разом із багатьма іншими був взятий у полон та відведений до Вавилону.Через пять років все ще будучи все ще в полоні він уві сні побачив пророцтво про майбутнє свого народу та всього світу загалом.Він розповів про своє видіння багатьом людям.
Пророк Єзекиїл також володів даром чудотворства, міг розсувати хвилі морські так щоб народ його перейшов на інший берег.Також пророк цей міг примножувати їжу в період голоду.
Помер пророк мученицькою смертю привязаний до двох коней які розірвали його на частини.Поховали його неподалік Багдаду.
Більшість його пророцтв записано в Святому Письмі.

https://www.youtube.com/embed/fZouqrnO8dQ

Зарваниця :: 3 серпня споминаємо пророка Єзикиїла. :: Сподобалось322


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×