Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 серпня 2015 р. 22:28:31

4 серпня згадуємо рівноапостольну Марію Магдалину.

4 серпня згадуємо рівноапостольну Марію Магдалину.

4 серпня згадуємо рівноапостольну Марію Магдалину.

Марія Магдалина, одна із жінок-мироносиць була однією з перших кому пощастило бачити Христа який воскрес.Народилася вона в містечку Магдали що в Галилеї, звідки напевне і пішло її прізвище Магдалина.З самого малечку вона була біснуватою і залишалась такою поки її не зцілив Христос. Як одна із зцілених вона практично весь час супроводжувала Христа на його шляху.
Вона стояла біля хреста разом із Богоматір’ю і переживала за смерть Ісуса, а також супроводжувала тіло Христа до гробниці.
Після воскресіння Ісусового вона пішла проповідувати Його Слово по всьому світу аж поки не зупинилась в Ефесі де за кілька років померла та була похоронена.В девятому столітті мощі святої були перенесені до Константинополя, а згодом і в Рим.Частина мощей святої знаходиться в Франції а також на горі Афон.

https://www.youtube.com/embed/pO6NhsWujpA

Зарваниця :: 4 серпня згадуємо рівноапостольну Марію Магдалину. :: Сподобалось264


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×