Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


6 серпня 2015 р. 21:27:33

6 серпня згадується свята мучениця Христина.

6 серпня згадується свята мучениця Христина.

6 серпня згадується свята мучениця Христина.

Мучениця ця народилась в третьому столітті по Різдві Христовому в заможній родині правителя міста Тира.Змалку дівчинка вирізнялась незвичною красою тож стати її чоловіком мріяли усі. Щоправда плани батька на доньку були зовсім іншими, він завше мріяв щоб вона стала жрицею. Для здійснення тієї мрії він облаштував спеціальне приміщення де поставив багато ідолів і наказав доньці розкурювати фіміам.
Та в кімнаті цій, дівчина перебуваючи на самоті почала замислюватись над тим хто створив цей прекрасний світ.Дівчина прекрасно розуміла що ідоли що стоять в кімнаті аж ніяк не могли сотворити таку красу адже самі були сотворені людьми.Вона, як могла почала молитись Господу і просити щоб він відкрився їй.
Одного разу дівчині явився янгол. Він сповістив дівчину про те що її чекає мученицький подвиг і відкрив їй вчення Христове. Дівчина розбила усіх ідолів та повикидала їх у вікно. Батько її прийшовши провідати побачив що ідолів немає почав допитуватись її про них та вонаа мовчала. Таємницю такої поведінки йому розкрили дві служниці, які були приставлені
до неї.
Батько дуже розлютивс і спершу намагався відмовити її від християнства та коли це не вдалось наказав її катувати.
Кати привязали дівчину до металевого колеса а під ним розвели вогнище. Так щоб тіло дівчини обпікалося з усіх сторін. Згодом її було кинуто до вязниці.
Вночі до Христини прийшов ангел який зцілив усі її рани та нагодував. На ранок прийшовши і побачивши свою доньку абсолютно цілою її батько наказав втопити її. Та вона вийшла з води.Батько перелякавшись вирішив на ранок стратити її, та сам помер вночі.
Зовсім скоро прийшов до міста новий правитель. Він спершу теж намагався відмовити мученицю від віри та згодом також почав її катувати, і кидати до вязниці. До вязниці де вона перебувала приходило багато людей яких вона навертала до істинної віри.Так, християнами стали більш ніж 3000 людей.
Після того ще один правитель прийшов і наказав дівчину кинути в розпалену піч, та коли через кілька днів її відкрили то побачили що вона зовсім не торкана вогнем.Побачивши це ще більше людей стали вірувати у Христа. Дівчину з вбили мечем.

https://www.youtube.com/embed/wD3QKOqYdT8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 6 серпня згадується свята мучениця Христина. :: Сподобалось342


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 97# Slish

Свята мучениця моли Бога про нас. 97# Slish
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×