Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 серпня 2015 р. 23:30:29

Сьогодні, 7 серпня Успення матері Пресвятої Богородиці Святої Анни.

Сьогодні, 7 серпня Успення матері Пресвятої Богородиці Святої Анни.

Сьогодні, 7 серпня Успення матері Пресвятої Богородиці Святої Анни.

Свята Анна народилась в родині священника Матфана та його дружини на ім’я Марія і походила з роду Аарона. Коли вийшла заміж за Йоакима то дуже хотіл мати дитину та довго не могли зачати її. Над святою Анною та її чоловіком Йоакимом часто знущались і насміхались через те що вони не мали дітей,адже в той час це вважалось великою ганьбою.Коли ж після багатьох років щирих молитов у них таки народилася дівчинка Марія вони були неймовірно щасливими.
Відомо що свята Анна померла спокійною смертю в віці 79-ти років ще до моменту Благовіщення Діви Марії.
В Девтері в честь святої Анни було зведено храм ще при імператорі Юстиніані. Вже імператор Юстиніан ІІ оновив його після того як свята Анна явилась його вагітній дружині уві сні.

https://www.youtube.com/embed/lz2yBLTiy9o

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні, 7 серпня Успення матері Пресвятої Богородиці Святої Анни. :: Сподобалось297


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Свята Анна моли Бога за нас грішних. Дякую Боже за чуда що даєш нам для зцілення душ. 109# anonym
Коментарій

Від користувача 109# anonym

Матінка Богородиці одна з величних жінок нашої планети Зумля. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×