Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 червня 2014 р. 19:24:44

Святий Микита сповідник, єпископ Халкидонський.

Святий Микита сповідник, єпископ Халкидонський.

Святий Микита сповідник, єпископ Халкидонський.

Святий Микита сповідник, єпископ Халкидонський, жив у іншій половині VIII століття. За своє богоугодне буття він був зведений в сан єпископа Халкідонського. Святитель Микита відрізнявся милосердям, постійно допомагав убогим, в своєму будинку приймав мандрівників, дбав про сиріт і вдів, заступався за скривджених.
У годину царювання іконоборця Льва Вірменина(813 - 820) святитель Микита стійко викривав іконоборческу єресь і переконував своїх пасомих молитовно схилятися святим іконам Христа, Божої Матері і угодників Божих, переніс багато страждань від безбожного імператора і його однодумців-іконоборців, був підданий мукам і відправлений на заслання. Праведний сповідник Микита помер на початку IX століття. Від його мощей відбувалися чудесні зцілення. У каноні служби йому, написаному Константинопольським пресвітером Йосипом, прославляється теж брат святителя Микити - праведний Ігнатій.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/66/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/2vnIvY-HUvo

Зарваниця :: Святий Микита сповідник, єпископ Халкидонський. :: Сподобалось347


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 11# Drug

Плюс - плюс !! 11# Drug
Коментарій

Від користувача 12# vechnost

:) +++ 12# vechnost
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×