Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 серпня 2015 р. 22:12:22

8 серпня день згадки про преподобну мученицю Параскеви

8 серпня день згадки про преподобну мученицю Параскеви

8 серпня день згадки про преподобну мученицю Параскеви

Параскева була єдиною дочкою в своїх батьків, що були християнами. Живучи в батьківському будинку вона дуже багато часу виділяла молитвам та вивченню Святого Письма.Коли її батьки померли вона віддає весь свій спадок продає і роздає бідним та немічним і згодом почала проповідувати християнство.
Почувши про її проповідування імператор Антонін Пій наказав привести її до суду. На суді дівчина визнала себе християнкою і попри усі вмовляння та погрози не захотіла відмовлятися від віри Христової і булла піддана численним катуванням.Та навіть після всіх катувань вона залишалась абсолютно недоторканою. Одного разу перебуваючи в котлі з розпеченою смолою вона бризнула нею в очі імператору який якраз нахилився над котлом. Імператор осліп і почав просити Параскеву про допомогу і зцілення. Дівчина зцілила його і імператор знову почав бачити. Після цього він відпустив святу.
Вільна вона пішла знову проповідувати Христові науки і зайшовши в одне місце її піткала небезпека. Тамтешні жителі засудили її до страти.Вони повели її в печеру де жив страшний змій, та щойно свята перехрестилась змій в ту ж мить здох.Жителі та місцевий правитель побачивши це повірили в Христа та відпустили дівчину.
Та все ж в іншому місці дівчина прийняла мученицьку смерть через усікновення голови.

https://www.youtube.com/embed/z80kQyt0l_o

Зарваниця :: 8 серпня день згадки про преподобну мученицю Параскеви :: Сподобалось342


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×