Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 серпня 2015 р. 22:18:45

9 серпня споминаємо Великомученика та цілителя Пантелеймона

9 серпня споминаємо Великомученика та цілителя Пантелеймона

9 серпня споминаємо Великомученика та цілителя Пантелеймона

Святий Пантелеймон народився в родині батька-язичника та матері – християнки у місті Никомидія . Мати хотіла виростити його християнином та зовсім скоро після народження сина помирає. По смерті матері батько віддає хлопчика в язичницьку школу по закінченню якої хлопець починає вивчати медицину. Зовсім скоро про нього дізнається імператор Максиміан і виявляє бажання бачити юного лікаря при своєму палаці.
В той час в Нікомидії проживали три священники які вижили після спалення більше 20000 християн .Вони часто бачили Пантелеймона що проходив повз їхнє житло і одного разу запросили до себе де і розповіли йому про християнство. З тих пір Пантелеймон часто заходив до них.Одного разу він побачив мертве дитя якого вкусила єхидна. Пантелеймон почав молития про воскресіння дитяти і смерть єхидни яка все ще була поруч і сам собі пообіцяв що як сповниться молитва його то стане він християнином.Так і сталося -дитя вижило а єхидна яка була поруч розірвалась на шматки.
Після цього він прийняв хрещення з іменем Пантелеймон і почав готувати батька до прийнття християнства як істинної віри. Та батько ніяк не міг прийнти віру цю аж поки не побачив як син його зцілив сліпця іменем Христа. Після цього і його батько прийняв хрещення.
По смерті батька він розпродав все своє майно і роздав вбогим а сам почав проповідувати хритиянство і лікувати недужих безкоштовно. Почувши про це імператор наказав привести його до суду. Він неодноразово вмовляв Пантелеймона повернутися до язичництва, поклонитися ідолам, обіцяв великі скарби та погрожував та юнак не пристав на його вмовляння.Мученика довго катували та після всіх катувань він залишався неушкодженим. Коли ж врешті стратили його через усікновення голови то з рани його пішло молоко.Його тіло після смерті намагалися спалити та вогонь не торкнувся тіла його.Сталосяце в 305 році по Різдві Христовому.

https://www.youtube.com/embed/Qc-72VdpDy4

Зарваниця :: 9 серпня споминаємо Великомученика та цілителя Пантелеймона :: Сподобалось345


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×