Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


11 серпня 2015 р. 22:34:22

11 серпня згадується святий мученик Калинік.

11 серпня згадується святий мученик Калинік.

11 серпня згадується святий мученик Калинік.

Народився цей святий в Киликії в родині християн і змалку виховувався в традиціях християнства. Калиніку було дуже тяжко на душі через те що дуже багато людей і досі залишаються язичниками і відвертаються від справжньої віри і єдиного Господа Ісуса Христа. Бажаючи якогома більше людей навернути до віри істинної він пішов проповідувати вчення Христа.Прийшовши до міста Анкира він відразу ж був затриманий військом міцевого правителя, що був ярим переслідувачем віри християнської. Калиніка відразу ж привели до суду . Правитель не облещував його обіцянками розкошів і багатства за відмову від християнства а відразу погрожуючи смертю наказав йому поклонитися ідолам. Калинік твердо стояв при вірі своїй і привселюдно ствердив що є християнином.
Кати страшно мучили святого та він мужньо вистояв усі муки чим ще більше розізлив правителя.Врешті той наказав його завести до міста Гангр де його мали спалити. Проводили святого до місця спалення багато людей, та дорога була дуже важкою бо не було води а сонце безжально пекло. Зрештою вони почали просити святого аби той помолився про дощ.
Калинік не тримав образи на катів своїх і з молитвою до Господа зміг чудесним чином вибити з каменю джерело. Воїни дуже раді були цьому і навіть хотіли відпустити святого та побоявшись кари за такий вчинок далі повели святого до місця страти.
На місці страти святий був удостоєний мученицького вінця і сам увійшов в палаючий вогонь в той же час віддавши Господу душу. Тіло святого що зовсім не було пошкоджене вогнем було поховане.

https://www.youtube.com/embed/UDeMVwiYqH4

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 11 серпня згадується святий мученик Калинік. :: Сподобалось375


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×