Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 серпня 2015 р. 23:05:33

12 серпня згадується таких апостолів із 70-ти як:Сила, Силуан, Крискент та Андронік.

12 серпня згадується  таких апостолів із 70-ти як:Сила, Силуан, Крискент та Андронік.

12 серпня згадується таких апостолів із 70-ти як:Сила, Силуан, Крискент та Андронік.

Апостол із 70-ти Сила був чоловіком знатним в тодішній Єрусалимській церкві. В 51 році по Різдві Христовому відбувся Собор апостолів на котрому вирішувалось чи повинні християни що раніше були язичниками дотримуватись закону Мойсеєвого. Собор прийняв рішення що ті що раніше були язичниками а тепер є християнами не повинні дотримуватись .Згодом апостол із 70-ти Сила разом із Апостолом Павлом, святим Юдою відправились до Антиохії щоб проповідувати там.Юда повернувся назад до Єрусалиму а Сила допомагав Павлу в проповідях.Вони були в Киликії, Сирії та Македонії.
В місті Пилипах їх звинуватили в тому що вони збурюють народ і кинули їх до вязниці, перед тим сильно побивши. Якось вночі стався сильний землетрус від якого всі вікна зруйнувались і святі змогли вийти звідти. Охоронець дуже боявся що вони втекли і вирішив покінчити життя самогубством та його спинив Павло. Охоронець повірив в Господа, привів їх додому та охрестився.
Через деякий час прибувши в Коринф Сила був освячений в єпископи де і помер після довгих років служби і багатьох чуд сотворених ним.
Апостол Силуан проповідував Слово Боже разом із Апостолами Петром та Павлом.Він був відісланий як єпископ у місто Солунь де прийняв мученицьку смерть в ім’я Христове.
Апостол Крискент пішов із проповіддю в Галатію де згодом був поставлений в єпископи. За якийсь час він іде до Галлії проповідувати а на місце своє поставив Захарію. Повернувшись в Галатію він прийняв мученицьку смерть в часи правління імператора Траяна.
Апостоли Андронік та Елепет були учнями Апостола Павла. Обидва були поставлені єпископами в міста Карфаген та Панонії та згадувались Апостолом Павлом в посланнях його.

https://www.youtube.com/embed/52AhNXf0rhg

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 12 серпня згадується  таких апостолів із 70-ти як:Сила, Силуан, Крискент та Андронік. :: Сподобалось227


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×