Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 серпня 2015 р. 23:13:43

13 серпня згадуємо праведного Євдокима.

13 серпня згадуємо  праведного Євдокима.

13 серпня згадуємо праведного Євдокима.

Євдоким народився у місті Кападокія і жив в часи правління імператора Феофіла. Його батьки Василь та Євдокія були знатними та благочестивими християнами, які були до того ж відомі імператору.Вже в юнацтві, вихований згідно християнських звичаїв хлопець дав обітницю безшлюббя та цнотливості та весь час остерігався жінок, спілкуючись лише з своєю матір’ю.Дивлячись на добропорядне життя хлопця імператор назначив його управителем Харсіанської області. Правив він мудро намагаючись кожне рішення приймати згідно науки Христової.Також він багато допомагав бідним та недужим, чинив багато чуд, які проте залишились відомі лише Господу.
Господь призвав його до царства небесного у віці 33-ьох років. Помираючи праведник заповів поховати його в тому ж одязі в якому він помре.Батьки поховали сина як він заповідав. Згодом після похорону біля могили його почали зцілюватись люди.
Коли матір його Євдокія наказала відкрити кришку гробу його то побачила вона і всі що були поряд що тіло його не було знищене а виглядало наче живим.
Мати наказала перевдягти сина в новий одяг та хотіла перевезти його тіло до Константинополя. Такому рішенню спротивилось усе місто, та все ж через багато років було виконане ієромонахом Йосифом. Тіло було покладено в срібну гробівницю і поховано в храмі що побудували його батьки.

https://www.youtube.com/embed/eU4ZSvdDr0M

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 13 серпня згадуємо  праведного Євдокима. :: Сподобалось301


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×