Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 серпня 2015 р. 22:36:20

17 серпня день згадки семи мучеників з Ефесу.

17 серпня день згадки семи мучеників з Ефесу.

17 серпня день згадки семи мучеників з Ефесу.

Семеро мучеників цих жили в третьому столітті в місті Ефесі і були синами впливових жителів міста цього.Ще з самого малечку вони були друзями і всі разом несли військову службу.
Одного разу до міста Ефесу завітав імператор Декій.Щойно приїхавши він наказав усім зібратися і принести жертву поганським божкам . Він сказав що всі хто відмовиться зробити це будуть закатовані.
Хтось доніс імператору що ці семеро є християнами і не бажають приносити жертви ідолам.Тоді цих хлопців привели до суду, де вони засвідчили що є християнами.З них відразу ж познімали всі ознаки того що вони є військовими.Щоправда каувати їх не стали. А за наказом Декія відпустили.Власне, імператор сподівався що юнаки передумають і знову стануть язичниками.Юнаки заховались в печери і рідко виходили звідти хіба що купити їсти.Одного разу один із них почув що їх знову шукають щоб привести на суд, бо імператор повернувся.
Максимиліан почав вмовляти інших щоб вони добровільно повернулись і предстали перед Декієм.Та вони не встигли появитися на суд самі,адже імператор дізнавшись де переховуються юнаки наказав закидати вхід до печери камінням щоб вони згинули від голоду і спраги.
Деякі з чиновників що були при тому були таємними християнами.Бажаючи зберегти про них память вони поміж каміння вставили дощечку з іменами праведних.
Хлопці не померли попри бажання Декія адже Бог наслав на них дивовижний сон , що тривав понад два століття аж поки не припинились переслідування на християн.
В той час власник землі на якій находилась ця печера вирішив почати будівництво і наказав слугам розібрати пещеру.В ту ж мить Бог і оживив юнаків які прокинулись наче від звичайного сну.
Всі були зчудовані адже на таблиці прочитали як звати цих юнаків і коли їх там закрили.Щойноюнки поговорили з імператором новим відразу ж заснули навіки.Імператор хотівпохоати кожного в дорогоцінних домовинах та уві сні вони зявились йому і попросили залишити їх тіла в печері.

https://www.youtube.com/embed/7KaD2Zq7VNE

Зарваниця :: 17 серпня день згадки семи мучеників з Ефесу. :: Сподобалось363


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×