Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 серпня 2015 р. 22:42:01

18 серпня день згадки мученика Євсигнія

18 серпня день згадки мученика Євсигнія

18 серпня день згадки мученика Євсигнія

Народився цей мученик в другій половині третього сторіччя після Різдва Христового в місті Антиохія. Протягом шістнадцяти років він був військовим та служив багатьом імператорам що нищили християн.Згодом постарівши він покинув роботу та вернувся до рідних земель де став християнином і багато молився.Жив він спокійно аж до приходу на престол Юліана Відступника який намагався відновити язичництво.Як один із християн Євсигній був приведений на суд до імператора.Там мученик почав звинувачувати його в зреченні від християнства і також наводив йому в зразок імператор Костянтина Великого.Також Євсигній розповів імператору про своє видіння знаміння Хреста.
Імператор що був злий на старого за таку нахабну поведінку не пожалів старцяяуому виповнилось 110 років і звелів відсікти йому голову.

https://www.youtube.com/embed/Bn4yZMv5FEs

Зарваниця :: 18 серпня день згадки мученика Євсигнія :: Сподобалось258


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×