Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


19 серпня 2015 р. 21:50:48

19 серпня ми святкуємо Преображення Господнє або ж Яблучного спаса.

19 серпня ми святкуємо Преображення Господнє або ж Яблучного спаса.

19 серпня ми святкуємо Преображення Господнє або ж Яблучного спаса.

Свято Преображення Господнього є одним із найбільших свят в церковному календарі.
Саме в цей день Христос запросив трьох своїх учнів Петра, Якова та Івана на гору Фавор.Перед обличчями апостолів Христос преобразився – все тіло та одяг його засяяло а в хмарах зявилося двоє великих пророків Мойсей та Ілля. Вони почали розмовляти з Ісусом про його близьку смерть. Апостоли що бачили це не могли витримати того світла.
В цей день апостоли побачили Божу сутність Христа. Цей день символізує обєднання людської та Божої сутності Ісуса.
В Україні свято Преображення називають другим або яблучним спасом. Цей день вважається днем поминання померлих. Яблучний спас серед господарів означає закінчення жнив та початок осені. Колись в цей день було прийнято дарувати плоди бідним людям. Хто ж цього не робив вважався негідним уваги. Також було прийнято до цього дня не їсти яблук, бо це вважалося страшним гріхом. Хто ж наважився скушуваи яблуко мусив після цього сорок днів не їсти яблук.
На Преображення люди несуть до храму святитись яблука, виноград, груші та інші плоди а також мак, чортополох та квіти.

https://www.youtube.com/embed/fqCZbNXCcaY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 19 серпня ми святкуємо Преображення Господнє або ж Яблучного спаса. :: Сподобалось248


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 116# aple

Господь всесильний повстав перед святими апостолами у славій своїй. Дякую господе за милість та змогу спастися. 116# aple
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×