Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 серпня 2015 р. 23:38:45

24 день згадки мученика архидиякона Євпла.

24 день згадки мученика архидиякона Євпла.

24 день згадки мученика архидиякона Євпла.

Мученик цей постраждав під час правлінні двох імператорів і найзліших переслідувачів християн- Диоклитіана та Максиміана.Він працював у місті Катана і весь час при собі мав Євангеліє постійно проповідуючи Слово Боже.Одного разу якраз під час такого проповідування його схопили і привели до місцевого правителя. Перед правителем він визнав себе християнином і розкрив усю фальш ідолопоклонства.
Його багато катували та згодом кинули до вязниці де він безнастанно молився протягом семи днів. З волі Господа в вязниці де він перебував створилось невеличке джерело яке допомагало йому втамовувати спрагу.Знову представши перед судом він дорікнув правителю за ріки пролитої крові християн. Правитель наказав відрізати йому вуха і відсікти голову. Перед самою смертю він багато читав Євангелія і таким чином навернув до християнства багатьох язичників.Опісля кати відсікли його голову.

https://www.youtube.com/embed/I4nu4kKR4YA

Зарваниця :: 24 день згадки мученика архидиякона Євпла. :: Сподобалось282


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×