Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 червня 2014 р. 21:02:30

прп. Ісакія, ігумена обителі Далматської.

прп. Ісакія, ігумена обителі Далматської.

прп. Ісакія, ігумена обителі Далматської.

Праведний Ісаакій жив у IV ст. і був ігуменом Далматської обителі. Дізнавшись про переслідування християн єретиками-аріанами, покинув пустелю і прийшов у Царгород. Там Ісаакій триразово приходив до імператора і намагався його направити в істинну віру. Ісаакія кинули в глибокий рів, повний терня й болота, звідки не можна було вибратися. Але він чудесним чином врятувався від смерті і постав перед імператором, сказавши, що вороги спалять його живцем, що і невдовзі збулося. Ісаакій карався у в'язниці до часу, коли імператором став Феодосій Великий. Він брав участь у Вселенському Соборі, що відбувся в 381 році в Константинополі. Заснувши в глибокій старості 386 року.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/68/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/nwmvvTgVLU0

Зарваниця :: прп. Ісакія, ігумена обителі Далматської. :: Сподобалось324


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 14# klirik

Дивовижно! Хтось чув ще більше? 14# klirik
Коментарій

Від користувача 15# mda

Супер. Плюсую. 15# mda
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×