Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 серпня 2015 р. 22:07:06

25 серпня згадуються мученики Аникита та Фотій

25 серпня згадуються мученики Аникита та Фотій

25 серпня згадуються мученики Аникита та Фотій

Мученик Аникита та його племінник Фотій походили з міста Никомидія .Аникита був воєнним чиновнком і часто дорікав імператору Діоклитіану за те що він посеред міст поставив засіб для катувань та страти щоб таким чином залякувати християн.
Розлючений Діоклитіан наказав зараз же схопити Аникиту та катувати а опісля кинути голодним звірям на розтерзання.Та коли після катувань коли до нього впустили голодного лева то звір відразу став покірним і почав ластитися до мученика.В ту ж мить геть несподівано почався землетрус через що впало капище Геркулеса і під ним загинуло дуже багато язичників.Загинув також кат що ніс меч щоб відсікти голову святому. Аникиту почали ще більше катувати різними страшними тортурами та всі ці тортури не зачіпали його адже Бог беріг його для ствердження віри інших.
Його племінник Фотій прийшов до царя і сказав йому що його бог-ніщо і сам він ідолопоклонник.Діоклитіан знову розсердившись вимагав стратити їх двох та натомість смерть забрала самого ката.Тоді Діоклитіан почав вмовляти їх відмовитися від християнства за якісь матеріальні блага.Мученики ж відмовили йому.Він наказав катам привязати їх до коней та волочити по землі.Та навіть через кілька кілометрів таких тортур вони залишались неушкодженими.
Побачивши це імператор наказав розпалити велетенську піч і спалити їх там.Багато з язичників бачивши що переживають мученики ці теж увірували в Христа і самі вступили в цю піч.Аникита та Фотій що були кинуті в цю піч не постраждали зовсім-вогонь не покалічив їх тіла.Побачивши це ще більше людей стали христинами.Сталосяце в 305 році по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/V5nuBxoaA5g

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 25 серпня згадуються мученики Аникита та Фотій :: Сподобалось303


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Із великим смислом розказано про святого. Як він був спасенний господом. Як звірі служили йому та чуда. Божественна присутність та проста людська згода бути Господнім повадирем для нас сучасників. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×