Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 серпня 2015 р. 19:12:35

28 серпня день вшанування Успіння Пресвятої Богородиці.

28 серпня день вшанування Успіння Пресвятої Богородиці.

28 серпня день вшанування Успіння Пресвятої Богородиці.

День Успіння Пресвятої Богородиці є одним із найважливіших у житті церкви. І день цей аж ніяк не асоціюється із смертю. Навіть сама назва свята цього наголошує на тім що Матір Божа не померла а всього лиш заснула і згодом прокинеться щоб славити Сина свого Ісуса Христа.
Про життя Марії після Вознесіння Христа відомо не надто багато. Відомо що вона перебувала під опікою Івана Богослова і весь час так як і учні Христові проповідувала Його вчення.Після того як на землі юдейській почались переслідування на християн вона разом із Іваном Богословом відбула до Ефесу де разом вони проповідували християнство.
За певний час до смерті до неї зявляється архангел Гавриїл який повідомляє Богоматері про її близький відхід. Відомо що Матір Божа багато молилася перед своїм відходом у вічність. Коли ж її душа розлючилася з тілом то скоро знову зєдналася і воскресши піднялася у небо. ЇЇ тіло яке перед тим було поховане в гробниці зникло. Саме апостол Фома який прийшов і відкрив гробницю Матері Божої побачив що її там немає і що на місці де вона лежала лежить лише її саван.Саме він повідомив решті про чудесне воскресіння Богоматері.

https://www.youtube.com/embed/24uvPGnwMLA

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 28 серпня день вшанування Успіння Пресвятої Богородиці. :: Сподобалось314


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 123# Mukola

Матінко Божа помилуй нас грішних. Молися до Господа за наші душі. 123# Mukola
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×