Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 серпня 2015 р. 19:18:49

29 серпня згадується мученик Діомид

29 серпня згадується мученик Діомид

29 серпня згадується мученик Діомид

Мученик цей народився в місті Тарс що в Киликії. З самого юнацтва він прагнув стати лікарем , так сталось тож згодом він як лікар лікував тілесні хвороби а як християнин душевні.Крім зцілення тіл і душ він також хрестив багатьох язичників які через його віру та проповіді ставали християнами.
Щоб ще більше людей навернулось до християнства він багато подорожував та проповіддю звертав людей до християнства.Одного разу він зайшов до міста Нікеї.Якраз в той час там знаходився імператор Діоклитіан. Він наказав схопити лікаря та привезти до нього. Воїни виконали його наказ та схопили святого.По дорозі він попросив часу аби помолитися та щойно зійшов з воза і закінчив молитву відразу ж помер. Воїни налякались та вирішили щоб втекти від покарання відрубати йому голову.Щойно вони це зробили як осліпли.Діоклитіан наказав віднести відсічену голову до тіла святого що вони і зробили і тут же прозріли та відкрили свої серця Христу.

https://www.youtube.com/embed/OiFNF7-hD6U

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 29 серпня згадується мученик Діомид :: Сподобалось260


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 122# Vanya

Хвалімо Господа нашого Ісуса Христа. 122# Vanya
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×