Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


30 серпня 2015 р. 19:25:22

30 серпня згадується священномученик Мирон.

30 серпня згадується священномученик Мирон.

30 серпня згадується священномученик Мирон.

Священномученик Мирон жив в Греції в містечку Ахаї та служив у ньому пресвітером.За віру християнську він постраждав при правлінні імператора Декія в 250 році по Різдві Христовім. Сам Мирон був дуже добрим та ввічливим до прихожан, ба навіть соромязливим, проте він так само був сильний духом і умів захистити своїх вірян.
Одного разу в свято Різдва Христового , під час служби до храму де правив Мирон зайшов місцевий правитель якого звали Антипатр. Він привів із собою військо щоб зловити християн і повести їх на страту.Та святий Мирон яро захищав віірян і звинувачував правителя у безчесті.Антипатр всяко катував Мирона та той мужньо встояв не дивлячись на усі ті катування що довелося йому пережити . Він багато молився та відхиляв усі хитрі докази Антипатра на користь язичництва.Врешті сам правитель відчуваючи свою поразку перед цим святим не витримав та вирішив накласти на себе руки.
Святого ж Мирона відвели в містечко Кизик де йому і відсікли голову.

https://www.youtube.com/embed/_guFJuq8S3Y

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 30 серпня згадується священномученик Мирон. :: Сподобалось358


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 121# Ivan

Ні муки ні покарання не зламали святого. Його підтримував святий дух Господній. Як втішитель обіцяний Богом для вірних слуг його. 121# Ivan
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×