Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 вересня 2015 р. 20:37:27

2 вересня день пророка Самуїла

2 вересня день пророка Самуїла

2 вересня день пророка Самуїла

Він жив більше ніж за тисячу років до Рождества Христового і був останнім,пятнадцятим суддею Ізраїльським. Його мати випросила його в Бога оскільки довгий час не могла мати дітей.Коли йому було 3 роки його матір віднесла сина його до храму до первосвященника Іллі який був одним із суддів над народом Ізраїльським.Вже в 12 років йому було видіння про кару Господню над первосвященником за те що не виховує своїх нечестивих синів.Згодом пророцтво збулось коли филимстияни вбили близько трьох тисяч ізраїльтян серекд яких були і сини первоясвященника. Ілія же первосвященник помер після падіння і після того як зламав хребет.Невістка первосвященника після народження дитини теж померла сказавши що відійшла слава від Ізраїля адже вкрали ковчег Божий.
По смерті Ілії саме Самуїл став новим суддею і намагався правити ізраїлем добре аж поки не помер в глибокій старості перед тим спитавши людей Ізраїля про те чи добре правив він над ними.в 406 році по Різдві Христовім його мощі були перенесені до Константинополя.

https://www.youtube.com/embed/mC0QQpL79Xs

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 2 вересня день пророка Самуїла :: Сподобалось332


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Люди найменшу залишену Богом святиню втративши втратили і всяку надію. Та Бог послав пророка для втішення. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×