Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 вересня 2015 р. 19:43:09

8 вересня згадуються святі мученики Адріан та Наталія.

8 вересня згадуються святі мученики Адріан та Наталія.

8 вересня згадуються святі мученики Адріан та Наталія.

Андріан та Наталія були молодим подружжям , що жило в місті Никомидія Віфинська в часи правління імператора Максиміана.В час переслідування на християн було схоплено багатьох людей яких катували за те що вони сповідують віру в Христа .За їх мученицькими смертями та катуваннями спостерігав Адріан що в той час був начальником палати суддів.Одного разу підійшов він до увязнених та спитав що ж то за дар такий від Бога їхнього що вони за нього так потерпають.Вони ж відповіли що не зможуть його описати а він не зможе розумом зрозуміти величності дару цього.В той же час відкрилося і його серце для Христа, він пішов та вписав у списки християн і своє ім'я.Один із служників імператора спитав його чи не здурів він чи хоче померти і сказав щоб йшов він просив прощення у божків поганських.На те відповів Адріан що теж вірить у Господа.Тоді ж кинули його у вязницю.Дружина його Наталія почула про те що чоловік її вирішив прийняти смерть за Христа і зраділа цьому бо сама ж була таємною християнкою.
За Адріана поручилося кілька людей тож він міг піти до дружини і сповістити їй про свою близьку мученицьку кончину.Та дружина подумала що чоловік зрікся Христа заради волі і довго не хотіла впускати його до домівки.Врешті чоловік все пояснив їй.

Адріана катували дуже довго і дружина почала побоюватись що він побоїться і відмовиться від Христа.Та він не відмовився і його було страчено.Дружина після страти чоловіка взяла відтяту руку його і зберігала в себе.Її насильно хотіли видати заміж за язичника та вона втекла до Візантії.Там вона жила ще деякий час постійно картаючи себе ,постячи та молячись.Одного разу уві сні їй явився її чоловік та повідомив їй що зовсім скоро вона помре.Так і сталося,безкровна мучениця Наталія за якийсь час упокоїлась з Богом.

https://www.youtube.com/embed/z-ZWkJdAgHI

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 8 вересня згадуються святі мученики Адріан та Наталія. :: Сподобалось278


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 128# Natalia

Будучи таємними Християнами та не витримавши як люди за Хреста страдають самі отримали вінець святий. 128# Natalia
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×