Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 вересня 2015 р. 20:54:13

9 вересня згадуються священномученик Кукша та преподобний Пімен.

9 вересня згадуються священномученик Кукша та преподобний Пімен.

9 вересня згадуються священномученик Кукша та преподобний Пімен.

Обоє померли вони після 1114 року по Різдві Христовому.Відомо що святий Кукша виганяв бісів, в часи посухи приводив дощ, навертав до віри християнської сотні язичників.Так про нього відзивався святитель Симон до преподобного архимандрита Полікарпа Печерського в своїх листах.Помер священномученик Кукша перебуваючи серед племені вятичів серед яких він і проповідував християнство.Відомо що саме вони вбили його та учня його Никона.Коли помер він то преподобний Пімен побачив його смерть ще перед тим як про неї стало відомо всім і оголосив про те.
Згодом по смерті Кукші помер і Пімен.Їх обох поховали в ближніх печерах Києво-Печерської лаври.Їх тіла довгий час були нетлінними.

https://www.youtube.com/embed/ytjoME60BJ8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 9 вересня згадуються священномученик Кукша та преподобний Пімен. :: Сподобалось278


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Чудеса із водою та природою завжди перебували із святими. Не дивно адже з ними Божа благодать. Моліть Бога про нас грішних святії. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×