Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


10 вересня 2015 р. 21:59:49

10 вересня згадуємо преподобного Мойсея Мурина.

10  вересня згадуємо преподобного Мойсея Мурина.

10 вересня згадуємо преподобного Мойсея Мурина.

Жив преподобний Мойсей в Єгипті і четвертому столітті нашої ери.Сам Мойсей був за національністю ефіопом та мав дуже смугле обличчя через що його і назвали Мурином.
Мурин був рабом і служив в господаря поки він його не вигнав за вбивство.Після вигнання Мурин приєднався до розбійників.Разом з ним він вчиняв розбої та вбивства.Про його грізне ім'я ходили легенди і всі боялися його.Та все ж після багатьох років він розкаявся і відєднався від злодійської банди.Прийшовши до одного пустельного монастиря він сильно каявся про злочини свої та казав що виправиться проте монахи не вірили такому швидкому покаянню колишнього вбивці та все ж прийняла його до себе.Він став жити монашим життям, був покірливим та постійно молився.Одного разу на келію в якій жив Мойсей напали його колишні друзі-злодії.Він швидко зловив їх та привів до монахів щоб спитати що робити з ними.Мон6ахи сказали що варто відпустити їх.Злодії здивовані таким вчинком колишнього ватажка самі вирішили піти в монастир.
Попри велике бажання жити монашим життям Мойсея не покидали спогади про колись розбійницьке життя.Його це мучило і він дуже часто ходив по поради до свого наставника авви Ісидора.Під його керівництвом Мойсей почав подвижницьке життя за що після багатьох років був освячений у диякони.
Коли йомубуло вже 75 років він напрорпочив що на обитель нападуть розбійники і шо усіх їх вбють.Тому вирішивши врятувати братів від смерті він попросив щоб усі пішли.Та семеро з монахів залишилосьКоли ж напали злодії один із них сховався.Мойсея та шістьох монахів було жорстоко вбито.Сталося це біля 400-того року нашої ери.

https://www.youtube.com/embed/_iSY7VajNOQ

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 10  вересня згадуємо преподобного Мойсея Мурина. :: Сподобалось310


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Перемігши зло в собі прийшов до Бога. Та привів інших до спасіння. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×