Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 вересня 2015 р. 22:18:45

14 вересня Преподобний Симеон Стовпник та матір його Марфа.

14 вересня Преподобний Симеон Стовпник та матір його Марфа.

14 вересня Преподобний Симеон Стовпник та матір його Марфа.

Народився преподобний Симеон в невеличкому містечку в Кападокії в родині Християн.Вже в 13 років він виконував довірену батьком роботу а саме пас скотину.Одного разу він почув Євангеліє і воно дуже запало йому в серце.Щоб глибше йорго зрозуміти він попросив одного старця розяснити йому.Після розмови з ним Симеон твердо вирішив присвятити своє життя служінню в ім'я Боже.
В 18 років він їде до монастиря де і приймає постриг.Він починає жити справжнім аскетичним життям що викликає невдоволення у настоятеля обителі .Він каже щоб той ішов з монастиря.Щоправда згодом, побачивши у видінні двох ангелів які кажуть йому повернути Симеона назад він іде і повертає його.
Перебування Симеона в монастирі не триває довго і зовсім скоро він знову покидає його і оселяється в печері.Там він весь час перебуває у подвигах а на святу чотиридесятницю не їсть і не пє.Люди дізнавшись про нього почали сходитись щоб отримати зцілення та науки .Та він намагаючись уникати людей поставив собі стовп висотою 4 метри і оселився на ньому в маленькій келії де і перебував весь час у молитвах.
Симеон весь час збільшував висоту стовпа на якому стояв і останній рекорд був 40 ліктів.Так він простояв близько 47 років.
Одного разу його учень Антоній помітив що старець не виходить на люди вже 3 дні.Він піднявся на стовп і побачив його мертвим, схилившись в молитві.Поховали його неподалік стовпа а на місці його подвигів було зведено обитель.

https://www.youtube.com/embed/LIO2JeonPlM

Зарваниця :: 14 вересня Преподобний Симеон Стовпник та матір його Марфа. :: Сподобалось265


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×