Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 вересня 2015 р. 22:25:28

15 вересня мучеників Маманта, його батька Феодота та матері Руфіни.

15 вересня мучеників Маманта, його батька Феодота та матері Руфіни.

15 вересня мучеників Маманта, його батька Феодота та матері Руфіни.

Мученик Мамант народився в родині християн в місті Пафлагонія.В той час були переслідування християн тож батька і матір Маманта було схоплено і кинуто до вязниці.Батько весь час молився про швидку смерть і згодом як і його жінка помер у вязниці.Малого Маманта виховувала заможна християнка Аммія.За кілька років хлопець виріс розумним і свідомим того за що вмерли його батьки тож почав проповідувати серед однолітків християнство і багатьох привів до віри Христової.
Дізнавшись про це місцевий правитель наказав схопити хлопця. Юнака привели і його почали схиляти назад до віри язичницької та він ні вмовляннями улесливими ні погрозами не був схилений до зради віри своєї.Його почали катувати та ангел Господній врятував хлопця і наказав йому жити на високій горі в пустині.Там і став жити хлопець проводячи дні в молитві і пості.
Одного разу за багато років він зустрів в пустелі воїнів імператорських.Вони не впізнали його та згодом він викрив себе і віддав себе в руки катів.На нього спустили звірів диких та вони не напали на юнака.Тоді один із жреців язичницьких проштикнув його списом.Поранений Мамант вийшов за межі міста і сховався до печери деі помер.
Згодом його знайшли і поховали на місці його загибелі.Це сталося у 275 році нашої ери.

https://www.youtube.com/embed/gVgH-BFMzss

Зарваниця :: 15 вересня мучеників Маманта, його батька Феодота та матері Руфіни. :: Сподобалось289


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×