Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 вересня 2015 р. 22:34:11

16 вересня день священомученика Анфима та інших з ним.

16 вересня день священомученика  Анфима та інших з ним.

16 вересня день священомученика Анфима та інших з ним.

Постраждали священномученик Анфим та інші в часи імператорства Діоклитіана і Максиміана та їхніх жорстоких переслідувань на християн.Переслідування були завжди та найбільше загострились після пожежі в імператорському замку.Язичники звинуватили у цьому саме християн.В час Різдва під час молитов в християнському храмі було спалено дуже багато християн.Та це не залякало християн і вони ще твердіше сповідували віру свою.Дуже багато було спалено а інших вбито мечем.Максиміан же шукав єпископа Анфима.Ніхто навіть під страхом смерти не хотів видавати місце перебування Анфима та все ж імператор Максиміан дізнавшись відправив туди кількох воїнів.Послухавши його вони увірували в Христа і пропонували сказати що не знайшли його.Та єпископ не потерпів би брехні і пішов з ними до царя.Той довго катував його та наказав вбити його мечем.
Сталося це в 302 році по Різдві Христовім.

https://www.youtube.com/embed/1eSI1QWmGE0

Зарваниця :: 16 вересня день священомученика  Анфима та інших з ним. :: Сподобалось257


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×