Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 вересня 2015 р. 22:40:13

17 вересня згадується священномученик Вавила.

17 вересня згадується священномученик Вавила.

17 вересня згадується священномученик Вавила.

Священномученик Вавила постраждав за Христа в часи правління імператора Декія.В час перебування в місті імператор влаштував собі свято і досхочу розважившись вирішив прийти подивитись на Божественну літургію, яку якраз правив Вавила.Він не хотів пізнати християнство таким чином а швидше забруднити її своєю присутністю.Єпископ Вавила не міг допустити цього і тому вибіг йому назустріч щоб не впустити безбожника до святого храму.
Розлючений імператор на другий же день наказав спалити християнський храм а єпископа та його родину привести до нього на суд.Вавил,його сини та матір привели до імператора.Там їх намагались переконати перейти до язичництва і заставляли поклонитися ідолам та вони не пішли на зраду вірі.Він навіть вдався до обману сказавши що його родичі відреклися від Христа та цей обман було відразу викрито.
Врешті розгніваний Декій наказав привязати їх до дерева і спалити але побачивши їхню стійкість і зрозумівши що це нічого не дасть наказав вбити їх мечем близько 251 року Божого.

https://www.youtube.com/embed/c2AW-qyZfHI

Зарваниця :: 17 вересня згадується священномученик Вавила. :: Сподобалось284


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×