Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 вересня 2015 р. 19:52:34

18 вересня день спомину святих Захарія та Єлизавети,батьків Івана Хрестителя.

18 вересня день спомину святих Захарія та Єлизавети,батьків Івана Хрестителя.

18 вересня день спомину святих Захарія та Єлизавети,батьків Івана Хрестителя.

Захарій та Єлизавета були з роду Аарона.Захарія був священником в Єрусалимському храмі.Єлизавета ж була родичкою Діви Марії,а саме тіткою,сестрою святої Анни.
Вони дуже довго хотіли дітей та згодом,вже в похилому віці змирились з фактом свого непліддя.В ті роки непліддя вважалося страшною карою від Бога за які-небудь гріхи.Неплідних пар сторонилися та ганьбили, тож Захарія та Єлизавета багато страждали .Та ось,одного разу під час служби до Захарія явився янгол та повідомив йому про народження сина.Захарій ніяк не міг повірити в те що це станеться і через те янгол сказав йому що він не зможе мовити жодного слова аж поки сказане не здійсниться.
За кілька місяців син народився і літня пара назвала його Іваном, як і сказав йому янгол.
Та на немовля чатувала небезпека.Цар Ірод, отримавши пророцтво пронародження месії, нового царя Ізраїлю почав полювати за всіма дітьми ,що недавно народилися.
Воїни його дізнались про маленького Івана та не змігши знайти його прийшли до храму Захарії.Та Захарій не сказав місця знаходження Єлизавети з сином,які втекли в пустелю.Через те його вбили.
Єлизавета померла за сорок днів по смерти свого чоловіка.Іван же залишався в пустелі до того часу поки не явився людям.

https://www.youtube.com/embed/yCiIsxiP2x4

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 18 вересня день спомину святих Захарія та Єлизавети,батьків Івана Хрестителя. :: Сподобалось288


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 131# Anna

Слався пророку Божий Іоан та святі Батьки твої Захарій та Єлизавета. 131# Anna
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×